İade Koşulları

Arvento.com , tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süre içerisinde ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan , teslim tarihinden itibaren (14) günlük süre içinde neden belirtilerek iade edilebilir.

İade edilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda ambalajı/paketi açılmamış olmalıdır. Ambalaj/paketi açılmış, kurulumu yapılmış, kullanıcı tanımlaması yapılan cihazlar iade alınamaz.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası (KDV mükellefleri için) ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesi aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, öncelikle siparişlerim sayfasından iade süreci başlatılmalıdır. Daha sonra ürün Yurtiçi Kargo ile bize ulaştırılmalıdır. Ulaşım masrafları şirketimiz tarafından karşılanacak şekilde, alıcı ödemeli, aşağıda belirtilen adresimize gönderilmelidir.

Arvento Mobil Sistemler A.Ş. – Online Satış

ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, 280/G, Kat:5, No:514 06530 Çankaya / Ankara TEL: 00 90 312 265 05 95